Tema ayarları

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Sıfırla

.

.

Answers to your Questions about PrestaShop 1.6
Gönderen      08/30/2019 14:42:23     Home , Heyamola Haber    1 Yorumlar
40. Sayımızı Sizin Kahramanlarınızla Kutluyoruz

40 sayımızın şerefine kalbinize en çok dokunan roman kahramanınızı yazın ve bize gönderin. 40 sayıdır yanımızda olan, yolu ROMAN KAHRAMANLARI’na öyle ya da böyle düşen herkesin kahramanı yeni sayımızda hayat bulacak.

10 yıldır yayın hayatına devam eden ROMAN KAHRAMANLARI’nın 40. sayısını kahramanını yazmak isteyen yazarların göndereceği makalelerle kutluyoruz. Sizin roman kahramanınız kim ve neden? Bu soruların cevaplarını karşılayan rengârenk makalelerle 40. sayımız gerçek bir kahramanlar şölenine dönüşecektir. Haydi, kahraman kelimesinin hakkını verelim. Kurgu ya da gerçek, canlı ya da cansız her şey bir romanın kahramanı olabilir, bazen bir coğrafya, bir şehir ya da bir obje bize ifade ettiği anlam nedeniyle kahramanımızdır.

Yazılarınızı 10 Eylül’e kadar editor@romankahramanlari.com adresine göndermenizi rica ediyoruz. Sağlıkla ve edebiyatla kalın.

Heyamola

Gönderiyi paylaş:

1Yorumlar

  • Avatar
   Freeman
   Dec 13, 2021

   Hello there! Ꮤould you mind if I share уour bkog wigh my twitter ցroup?There\'s a lot of peoiple thаt Ӏ think wuld reallү enjoy yoսr content.Pleasе ⅼet mee know. Tһank youmy web-site; buckler non-alcoholic beer

Yanıtla

* İsim:
* E-posta: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url withhttp://)
* Yorum:
Type Code
0