Tema ayarları

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Background Color:
Sıfırla

.

.

Share the Love for PrestaShop 1.6
Gönderen      08/30/2019 14:42:23     Home , Heyamola Haber    8 Yorumlar
novelheroes.com çok yakında

Yaklaşık iki senedir uluslararası bir proje üzerinde çalışıyoruz. Konu 30 kategoride özel ve özgün bir ansiklopedi ve sosyal medya. İki yıldır düşünce üretiyoruz ve üç veya altı aya kalmadan ürettiğimiz düşünceler eskiyor. Öğrendiğimiz yeni şeyler bizi sürekli ve daha siteyi açmadan yenilenmeye zorluyor. Üstelik yapay zeka denilen belki de insanlığın kaderini tümden etkileyecek bir teknoloji var hayatımızda ve hapşırdığımızda düşüncelerimizi henüz ifade etmeden algılayabilecek. Projenin sonuna geldik ve ilk Türkçe sonra İngilizce sunumunu yapacağız.

Demem o ki, düşüncelerinize güvenmeyin (!). Sürekli yenilenin. Yoksa ilk adımda yenilmek kaçınılmaz. İşte bu yenilenmeye kapı aralayan bir girişim bizimki. Bakalım başarabilecek miyiz? :-)

Ömer Asan
NH Kurucusu

Üye olmak serbest..

www.novelheroes.com

Gönderiyi paylaş:

8Yorumlar

  • Avatar
   Gilda Biraban
   Dec 13, 2021

   Nice blog! Is your thеm custom made oг did you download іt from somewhere? A theme ⅼike yours with a few simple tweeks w᧐uld really make my blog shine. Pleasae let mee know wherde yߋu ɡot your theme.With tһanksFeel free to surf tօ my webpage: non-alcoholic beer аnd antidepressants [get more info]

  • Avatar
   Leonel Hoeft
   Jul 21, 2022

   Headless knowledgeably redemption chills are ugly of dare duck or a continuity and erosion found, discovering them very knowledgeably and are concrete to duck. Found on to shorten knowledgeably.Contradict backlinks and jaws might be a resilience of how to get backlinks.

  • Avatar
   mike
   May 1, 2023

   hello

  • Avatar
   mike
   May 1, 2023

   hello

  • Avatar
   mike
   May 1, 2023

   hello

  • Avatar
   mike
   May 1, 2023

   hello

  • Avatar
   mike
   May 1, 2023

   hello

  • Avatar
   mike
   May 2, 2023

   hello

Yanıtla

* İsim:
* E-posta: (Yayınlanmadı)
   Website: (Site url withhttp://)
* Yorum:
Type Code
0